Środowiska akademickie nadal wspierają swoich kolegów z Ukrainy

Dodano:

Tworzysz środowisko akademickie w Polsce? Chcesz pomóc studentom, nauczycielom akademickim lub pracownikom naukowym z Ukrainy, bo wiesz jak ważne znaczenie społeczne ma ich praca? Twoi koledzy i koleżanki z Ukrainy studiują w Polsce lub na Ukrainie i czują się zagubieni?

Specjalny mail do wymiany informacji

Krajowa Reprezentacja Doktorantów uruchamia specjalnego maila -> sos_ua@krd.edu.pl, za pośrednictwem którego Doktoranci i Doktorantki poszukujący pomocy w związku z sytuacją na Ukrainie mogą uzyskać wsparcie w zakresie swoich potrzeb.

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji wraz z mailem kontaktowym wśród wszystkich osób, którzy mogą tej pomocy potrzebować, lub mogą dotrzeć do takich osób. Prosimy środowiska akademickie/porozumienia lokalne o przesyłanie informacji, o podjętych działaniach w obrębie swoich uczelni.

***************************************
Poszukiwane są również osoby, chcące zaangażować się w pomoc naszym Koleżankom i Kolegom doświadczającym kryzysu w związku z sytuacją na Ukrainie, które w szczególności podjęłyby się tłumaczenia napływających zgłoszeń, dokumentów, wiadomości, pism wychodzących i innych – w zależności od potrzeb.

Ostatnie wiadomości i wydarzenia

Punkty pomocy dla Uchodźców | Aktualizacja
Aktualności 16:45, 26.10.2023
Punkty pomocy dla Uchodźców | Aktualizacja
Ukraińskie restauracje i kawiarnie
Aktualności 12:58, 19.09.2023
Ukraińskie restauracje i kawiarnie
Kultura po sąsiedzku
Aktualności 15:26, 31.08.2023
Kultura po sąsiedzku